MOTOR blog
  • Novosti
  • Automobili
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • BMW
    • Cadillac
    • Chery
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroen
    • Dacia
    • Dodge
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • General Motors
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • KIA
    • Lada
    • Lamborghini
    • Lancia
    • Land Rover
    • Lexus
    • Lotus
    • Mahindra
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes-Benz
    • MG
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Pagani
    • Peugeot
    • Porsche
    • Range Rover
    • Renault
    • Rolls Royce
    • Saab
    • Seat
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Škoda
    • Tata
    • Toyota
    • Volkswagen
    • Volvo
    • Zastava
  • Motocikli
  • Kamioni
  • Nautika
  • Testovi
  • Turizam
  • Sport
Najsvežije
Alfa Romeo Stelvio Serije 1
Novi Opel Crossland
Nova Opel Corsa-e osvojila „Zlatni volan 2020“
Opel Grandland X sa električnim ponognom na sva...
Euroimpex zastupa Opel u regionu
Renault CLIO slavi 30. rođendan
Nova Opel Mokka premijerno
Opel Ascona 1.8i prvi nemački automobil sa katalizatorom
PSA grupacija donirala preko 400.000 maski i drugu...
Duga tradicija Opel električnih automobila

MOTOR blog

  • Novosti
  • Automobili
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • BMW
    • Cadillac
    • Chery
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroen
    • Dacia
    • Dodge
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • General Motors
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • KIA
    • Lada
    • Lamborghini
    • Lancia
    • Land Rover
    • Lexus
    • Lotus
    • Mahindra
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes-Benz
    • MG
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Pagani
    • Peugeot
    • Porsche
    • Range Rover
    • Renault
    • Rolls Royce
    • Saab
    • Seat
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Škoda
    • Tata
    • Toyota
    • Volkswagen
    • Volvo
    • Zastava
  • Motocikli
  • Kamioni
  • Nautika
  • Testovi
  • Turizam
  • Sport
Hyundai

JD Power nagradio Hyundai

18. September 2015

Hyundai Motor dobio najviše ocene na godišnjem nivou prema studiji J.D. Power za kvalitet. – Hyundai Tucson I Hyundai Accent dobili najviše nagrade za kvalitet – Kompanija ostvarila četvrto mesto u opštem plasmanu u industriji četvrtu godinu za redom – Elantra i Santa Fe drugo rangirani u svojim segmentima.

Hyundai se nalazi na četvrtom mestu među svim brendovima  u industriji prema studiji  o kvalitetu  (IQS) za 2015. Godinu koju sprovodi  J.D. Power. U Sjedinjenim Američkim Državama, i na drugoj poziciji u kategoriji ne-premijum brendova. Pored toga, Hyundai Tucson model za 2015. godinu je nagrađen za najviši kvalitet u segmentu malih SUV vozila kao I model Hyundai Santa Fe koji je drugu godinu za redom nagradjen najvišim ocenama u svom segment.

Nova Kia Sportage

Nova Kia Sportage

,,Hyundai je posvećen pružanju izuzetnog kvaliteta vozila svojim vlasnicima “, rekao je Frank Ferrara, izvršni potpredsednik, , Hyundai Motor America. ,,Ne samo da  radimo  ozbiljno na poboljšanju  kvaliteta naših postojećih modela, već radimo na tome da svaki naš novi model  koji napusti naša  proizvodna postrojenja  zadovoljava najviše standarde kvaliteta. Važno je da naši klijenti budu zadovoljni svojim vozilima, to se postiže pružanjem kvaliteta i  stalnom edukacijom naših klijenata kako bi što uspešnije koristili  sve funkcije na svom vozilu .  Ove nagrade I rezultati dokazuju da smo uspešni u povezivanju sa našim kupcima na svim nivoima. ”

,,IQS’’- studija o kvalitetu, postoji već 29. godini, služi kao referentna tačka za kvalitet novih vozila uzimajući u obzir prvih  90 dana vlasništva nad vozilom. Prema studiji, za modele Tucson i Elantra vlasnici  su prijavljivali znatno manje problema na svojim vozilima nego na bilo bilo kojim drugim malim SUV  modelima ili modelima manjih automobila.

,,Mali SUV modeli , kao  i manji modeli automobila  uopšte su  najpopularnija vozila na putevima danas i skoro svaki proizvođač automobila nudi svoje proizvode koji se takmiče u ovim segmentima, pružajući potrošačima mnoštvo opcija  koje mogu odabrati “, rekao je Mircea Gradu, izvršni direktor, inženjering i kvalitet Hyundai Motor America. ,,Accent i Tucson su  najviše rangirani u svojim segmentima, gde vlada jaka konkurencija,  za visok kvalitet  koji pružaju svojim vlasnicima , kao I bezbrižnost koja je bitan činilac prilikom kupovine vozila.”

Hyundai ima ukupno četiri najviše rangirana modela u svojim segmentima, I to na prve dve pozicije, uključujući najviša priznanja u svojim segmentima za Tucson i  Accent kao I drugo plasirani za modele Elantra i Santa Fe. Ukupna ocena za Hyundai je  ukupno 95 problema na 100 vozila, što je za 17 problema  manje nego što je prosek industrije.

Ovogodišnji rezultati studije svrstali su Hyundai četvrti put za redom među prva četiri brenda u industriji u celokupnom plasmanu.

Studija se zasniva na odgovorima od više od 84.000 kupaca i zakupaca novih modela  vozila za 2015.godinu ispitanih nakon  90 dana vlasništva.

Studija se bazira na istraživanju koje sadrži 233-pitanja, osmišljena da pruži odgovore  proizvođačima sa informacijama za što lakšu identifikaciju problema i poboljšanje kvaliteta svojih proizvoda.

JD Power nagradio Hyundai was last modified: September 18th, 2015 by Goran Aničić
HyundaiJD Power
0 comment
previous post
„Red Dot Award“ za font Volkswagen brenda
next post
Novi VW Tiguan – svetska premijera na Salonu automobila IAA u Frankfurtu

Pročitajte još i ovo...

Hyundai doveo FIFA Svetski fudbalski muzej u...

Hyundai Motor započinje partnerstvo sa fudbalskim klubom...

Hyundai Motor i Čelsi započinju novo partnerstvo


Najnovije AUTO-MOTO vesti

  • Pesak za mačke sprečava probleme s klima-uređajem

  • Alfa Romeo Stelvio Serije 1

  • Novi Opel Crossland

  • Hamilton i Rozberg na najekstremnijoj trci sveta Extreme E

  • Nova Opel Corsa-e osvojila „Zlatni volan 2020“

  • Pravo je vreme za zimske gume!

  • Opel Grandland X sa električnim ponognom na sva četiri točka

Linkovi

  • Android revija
  • Personal magazin
  • Svakodnevnica blog
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Pinterest
Footer Logo

@2017 - MOTORblog. All Right Reserved.


Back To Top